T-72 dostal přímý zásah, improvizovaná úprava zafungovala (VIDEO, FOTO)

Syrská armáda provedla už řadu improvizovaných úprav svých vozidel, tanky nevyjímaje. Následující video názorně ukazuje, jak může být taková úprava efektivní.

Syrský T-72 na videu je vybaven přídavnými ocelovými pláty přivařenými na boky korby a věž tanku. Vypálená protitanková řízená střela stroj přímo zasáhne, ale ke zničení tanku nedojde.

K neradosti autorů videa, které mělo posloužit k propagandistickým účelům a bezprostředně po zásahu bylo „ustřiženo“, se na sociálních sítích objevily snímky dokazující, že poškození tanku nebylo vážné.

Podle dostupných informací byl zraněn řidič tanku, zbylí členové posádky vyvázli nezraněni.

Stroj byl poté přepraven k opravě.

Reklama

ea24

Foto: Twitter / WithinSyriaBlog

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(4 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je úterý 17. září 2019 a svátek má Naděžda.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Vojenství

  • Nebyl to mýtus. Íránci ukázali světu vlastní „S-300“ (VIDEO)
    Roky o něm íránští představitelé mluvili, ale s výjimkou fotografií některých komponentů nezveřejnili mnoho „hmatatelných“ informací o jeho existenci. Až nyní: Írán ukázal světu vlastní sofistikovaný protivzdušný systém dlouhého dosahu Bavar 373.
    středa, 21 srpen 2019 23:22 Přečteno 2545 krát
  • Je možné ho koupit? Erdogan dal už otevřeně najevo zájem o Su-57
    Turecko-ruský veletoč nabírá na obrátkách nehledě na přetrvávající spory obou zemí v syrské válce. Navzdory všem pesimistickým odhadům pokračují dodávky ruských protivzdušných systémů do Turecka a prezidenti obou zemí teď dali celému světu jasně najevo, že součástí agendy je i prodej ruských stíhaček Ankaře.
    úterý, 27 srpen 2019 23:04 Přečteno 2341 krát
Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama