„Svět se baví…,“ snaží se nám vnutit Novinky. Jenže svět se zatím baví tímto (VIDEO)

Podle serveru Novinky.cz se „svět baví“ uštěpačnými poznámkami na inauguraci Donalda Trumpa i na osobu nového amerického prezidenta.

Sociální sítě podle Novinek zaplavila „lavina vtipných obrázků“. Server poukazuje například na obrázky, na nichž „Trumpova inteligence dostává na frak“.

Rádoby vtipná, ironizující obrazová sdělení šířená prostřednictvím sociálních sítí jsou jednou ze základních technik provádění manipulace, zejména mladých lidí.

Naopak Obamovo „odcházení“ na Novinkách doplňuje až komicky „průhledný“ a servilní komentář: „Jasně vyjádřený názor zpracovává i obrázek, na němž bývalý prezident Barack Obama odlétá vrtulníkem, který se ale ze všech sil snaží udržet superhrdina Kapitán Amerika. Jakoby jej za žádnou cenu nechtěl pustit.“

Novinky v článku přitom taktně pominuly skutečnost, že svět se baví na účet Sorosovy zkrachovalé kandidátky Hillary Clintonové a jejího manžela, bývalého prezidenta Billa Clintona. Ten na videu slintá při pohledu na Ivanku Trumpovou, pětatřicetiletou dceru nového amerického prezidenta. Gesto bývalé „první dámy“ hovoří za vše:

Geo

Foto: repro YouTube.com

Ohodnotit článek
(4 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru