Rusko tentokrát coby „pašerák“. Mainstream se opět střelil do nohy

„Světové agentury“ vypustily v úterý 22. listopadu naprosto scestnou informaci, v níž odhalují zoufalou snahu Západu bránit teroristy v Sýrii i za cenu publikování kravin.

Rusko tentokrát coby „pašerák“. Mainstream se opět střelil do nohy

„Světové agentury“ vypustily v úterý 22. listopadu naprosto scestnou informaci, v níž odhalují zoufalou snahu Západu bránit teroristy v Sýrii i za cenu publikování kravin.

Zprávu, která v tuzemském mediálním mainstreamu vyšla pod různými variacemi titulku „Ruské tankery prý pašují palivo letounům do Sýrie přes Kypr“, převzala většina velkých zpravodajských serverů.

Informace dělá z Rusů, bojujících v Sýrii proti Islámskému státu a dalším teroristickým skupinám, „pašeráky“, když uvádí, že „ruské tankery pašovaly palivo (…) přes kyperské a řecké vody, přestože to zakazují sankce, vyhlášené Evropskou unií“.

Novináři z globalistické agentury možná spoléhají na pověstnou vědomostní úroveň amerického publika. Nicméně dělat primitivy z obyvatel ČR a Slovenska, kde i děti (alespoň prozatím) vědí, že Rusko není členem EU a že dodržování vnitřní evropské legislativy není věcí Ruska, je dalším vysvětlením toho, proč se lidé stále více odvracejí od těchto kontroverzních informačních zdrojů.

Důvod vzniku tohoto propagandistického slintu stejně jako přesně definované strany konfliktu (konečně!) lze najít ve shrnujícím odstavci této „pašerácké“ zprávy:

„Občanská válka v Sýrii, která začala v roce 2011, se stala scénou pro měření sil globálních velmocí: Rusko a Írán podporují prezidenta Asada, zatímco USA, arabské státy z Perského zálivu a EU stojí za povstalci, kteří usilují o svržení Asadova režimu“ (Islámský stát, Fronta an-Nusrá, Ahrar aš-Šám atd. – pozn. red.).

Geo, Eurasia24.cz

Foto: Mil.ru

Ohodnotit článek
(10 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Média

  • Už jim to nikdo nežere. Posuďte sami
    Je to tady zase. „Chemický útok“, „Bílé přilby“, „zvěrský Asad“ a jeho „režim“, který „musí za útoky zaplatit“, „reportáž BBC“, „reakce mezinárodního společenství“, „odpovědné Rusko“… Západní oligarchie už je v takovém srabu, že nedokáže vymyslet nic důmyslnějšího, aby se alespoň pokusila nenaplnit scénář, před kterým varovali ruští vojáci. Místo toho…
    neděle, 08 duben 2018 22:34 Přečteno 8542 krát

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru