Po usmíření s Ruskem přichází vojenský puč

Necelé tři týdny poté, co se Recep Erdogan coby turecký prezident omluvil Vladimiru Putinovi za sestřelení ruského letadla a následně se pokusil normalizovat vztahy nejen s Ruskem, ale i se Sýrií  uznáním Bašára Asada legitimním syrským prezidentem, přichází v Turecku vojenský převrat. V pátek 15. července večer armádní pučisté převzali důležité infrastrukturní body i státní média a pro celé území Turecka vyhlásili výjimečný stav a zákaz vycházení.

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Média

  • Už jim to nikdo nežere. Posuďte sami
    Je to tady zase. „Chemický útok“, „Bílé přilby“, „zvěrský Asad“ a jeho „režim“, který „musí za útoky zaplatit“, „reportáž BBC“, „reakce mezinárodního společenství“, „odpovědné Rusko“… Západní oligarchie už je v takovém srabu, že nedokáže vymyslet nic důmyslnějšího, aby se alespoň pokusila nenaplnit scénář, před kterým varovali ruští vojáci. Místo toho…
    neděle, 08 duben 2018 22:34 Přečteno 8541 krát

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru