Jsou to už poslední křeče ČT? Po tomto přenosu možná Schapirův úsměv ztuhl (video)

Může to jít ještě dál a hlouběji? Těžko. Česká televize už zcela nepokrytě a v přímém přenosu přiznává to, co bezmála celý národ ví nebo tuší už dlouho. Zcela hloupě se tentokrát uvařila ve vlastním kotli, pod který už mnoho let sama vydatně přikládá.

Pomohl ji k tomu hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek, který neudělal nic jiného než to, že se s ruským generálním konzulem poklonil památce sovětských osvoboditelů a nakonec se nechal vyfotografovat s účastníky pietního aktu – včetně ruských motorkářů z klubu Noční vlci.

Ti naprosto legálně překročili hranice naší země a podobně jako v minulých letech zcela v klidu a důstojně vzpomněli na své dědečky a pradědy, kteří zahynuli při osvobozování naší vlasti.

Je nepodstatné, zda svojí arogantně zvednutou ručičkou káral dotazovaného Haška moderátor Lukáš Dolanský nebo někdo jiný, obsah a způsob vedení rozhovoru byly podle mustru. Haškovy nezpochybnitelné věcné odpovědi ale byly něčím, co muselo amerického velvyslance Andrewa Schapira rozčílit:

(ea24)

Ohodnotit článek
(1 hlas)

Přečtěte si

Dnes je neděle 21. července 2019 a svátek má Vítězslav.
 

 

 

Nejčtenější články - Média

  • „Hlídač“ KLDR uznává: Lidem se tam začíná žít lépe
    Navzdory sankcím se život lidí v severokorejské metropoli začíná měnit k lepšímu a země viditelně ekonomicky roste. Konstatuje to server, který se zaměřuje na KLDR, poměry v zemi bedlivě sleduje a dlouhodobě je kritizuje.
    sobota, 13 červenec 2019 22:24 Přečteno 1021 krát

Partneři


Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru