Print this page

Narušujeme euroatlantický informační monopol. Můžete se přidat

Že nemá smysl bojovat proti monopolu euroatlantických informačních gigantů, na kterých jsou plně závislá i všechna tuzemská média hlavního proudu? Má to smysl a Eurasia24. cz je toho důkazem. Za necelého půl roku jsme překročili milion návštěv  a to jsme teprve na začátku. Chcete se přidat?

Na Eurasia24.cz nenajdete zprávy, jež denně – obvykle se skrytým záměrem – chrlí „světové“ (západními oligarchy ovládané) informační agentury, v ČR je distribuuje ČTK a jako přes kopírák přebírají všechny internetové i tištěné tituly, rádia i televize.

Narušujeme tento informační monopol a hodláme to dělat i nadále – obzvláště, když vidíme, že to jde. Pokud se chcete přidat, věnovat této věci trochu své energie a volného času, stejně jako to dělají všichni lidé tvořící obsah našeho webu, napište nám.

Hodí se všichni znalí ruštiny, čínštiny, ale i angličtiny a především češtiny či slovenštiny, všichni, kteří mají plné zuby lží o „letkyni Savčenkové“ a manipulací okolo „dohody s Tureckem“, všichni, kteří se umí zorientovat, domyslet souvislosti, vyhledat zdroje, ale třeba také titulkovat videa.

Pokud se chcete přidat, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

A velké díky všem našim příznivcům v České republice, na Slovensku, v Německu, Rusku, Spojených státech, Velké Británii, Rakousku, Kanadě, Francii, Polsku, Thajsku, Austrálii, Súdánu a dlouhé řadě dalších zemí!

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)