EA24

 

Vážení čtenáři,

vítejte na webu EA24.cz. Po měsících sporadické činnosti se vracíme k pravidelné práci.

Hodláme i nadále přinášet to, co zoufale chybí v mediálním prostoru, totiž podstatné informace o dění v současném světě.

Nepřisvojujeme si patent na určování toho, co je a co není podstatné, ale chceme pomoci všem, kteří jsou odhodláni čelit „globální debilizaci“. Všem, kteří odmítají rezignovat na snahu skládat si obrázek o současném světě, vidět probíhající události v širších souvislostech, hledat jejich příčiny a předpokládat důsledky. A současně všem, kteří odmítají přijímat stále více populární „úniková“ vysvětlení z kategorie „působení vyšší moci“.

Nemůžeme popřít, že na svět nahlížíme z pohledu nesmiřitelně kritického ke kapitalismu, jelikož jsme přesvědčeni, že se jako stadium vývoje lidské civilizace definitivně vyčerpal. Důsledky krizí z první poloviny 20. století jsou všem velmi dobře známy. Krize jako zákonitý projev kapitalismu přitom nevymizely, ba právě naopak – současné válečné konflikty, které už bezprostředně ohrožují bezpečnost i v našich končinách, nejsou ničím jiným než důsledky zatím poslední masivní krize kapitalismu. Ta příští může mít důsledky fatální pro nás všechny.

EA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a s vynaložením vlastních prostředků.

Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Abychom i při minimálních časových a finančních možnostech, jimiž disponujeme, neztratili možnost web provozovat, tvořit a rozvíjet, potřebujeme nutně vaši pomoc. Jak nám můžete pomoci?

 

  • překlady zpravodajských a analytických textů ze zahraničních zdrojů (v koordinaci s redakcí)
  • finančním příspěvkem na provoz a rozvoj webu, ideálně pravidelným
    č. ú.: 2301083718/2010
    IBAN: CZ7220100000002301083718
  • kliknutím na reklamu
  • „lajkováním“ našeho webu na Facebooku a sdílením článků na sociálních sítích
  • e-mailovým přeposíláním článků příbuzným, známým a kolegům

 

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Velmi také uvítáme další spolupracovníky – dobrovolníky a nadšence, kteří jsou ochotni obětovat trochu svého volného času věci, o které je zde řeč.

Hodí se všichni, kteří se zajímají o veřejné dění a současný vývoj jim není lhostejný, znají cizí jazyky (ruský, anglický, německý, francouzský, španělský, italský, čínský, arabský) a současně – či především – výborně ovládají češtinu nebo slovenštinu, protože naše jazyky ctíme jako národní poklady.

Za vážně myšlenou nabídnutou pomoc nebo podporu budeme nesmírně vděčni. Děkujeme.

Tým EA24.cz

Ohodnotit článek
(102 hlasujících)

Další články této kategorie:

Dnes je úterý 22. října 2019 a svátek má Sabina.
 
Reklama

 

 

ad-banner3

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama