Namiesto toho, aby Kiska prišiel na Slavín a vyjadril úctu Červenej armáde…

Jako reflexi návštěvy prezidenta ČR Miloše Zemana na Slovensku publikujeme krátký facebookový post poslance Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER-SD Luboše Blahy. Abychom nezůstali našim slovenským bratrům nic dlužni, dodáváme na adresu autora následujících řádků: Keby sa aj v najsilnejšej českej parlamentnej strane objavil politik takého formátu a charakteru.

„Ten pocit, keď sa Kiska snaží zhadzovať vlastný štát a sťažuje sa, že Slovensko ako jediná krajina V4 nevyhostila ruských diplomatov... a našej vlasti sa musí zastať cudzí štátnik, český prezident Zeman, ktorý Kisku upozorní ako majster nepripraveného učňa, že je na každej krajine, ako bude reagovať, veď Briti napokon Rusom nič nedokázali. Šach-mat.

To sú tie chvíle, kedy je každému jasné, že Kiska reprezentuje celkom iný štát ako je jeho vlasť a Slovensko žiaľ chápe ako nesvojprávnu kolóniu USA a ďalších západných mocností. Zeman je mimoriadne inteligentný politik a preto musí vidieť, že sa rozpráva iba s predĺženou rukou americkej ambasády na Slovensku, ktorou vnútorne musí pohŕdať, no napriek tomu z úcty ku Slovensku zachováva dekórum a neprizná to. Klobúk dole, je to štátnik. Českej republike ho závidím. A za Kisku sa ukrutne hanbím.

Namiesto toho, aby Kiska včera prišiel na Slavín a vyjadril úctu Červenej armáde za oslobodenie nášho hlavného mesta od fašizmu, tak má tú drzosť kopať do Rusov ešte aj deň po tom, čo Británia zlyhala pri hľadaní dôkazu proti Rusku. Neprebudený... Andráš...

No nič. Ostáva len poďakovať Milošovi Zemanovi za to, že slovenskému prezidentovi slušne a zdvorilo vysvetlil, že Slovensko je suverénny štát. Díky, pane prezidente!“

Zdroj: Facebooková stránka Luboše Blahy

Ohodnotit článek
(17 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Blogy a komentáře

 • Nikdo nás neposlouchal, tak teď poslouchejte: Všechny systémy protivzdušné obrany můžete spláchnout do záchodu
  Nový Sarmat, strategický komplex raket s plochou dráhou letu bez omezení vzdálenosti, vybavený jadernou výzbrojí, bezpilotní jaderné ponorky – nic z toho u našich drahých partnerů neexistuje a ani není rozpracováno, ohlásil Vladimir Putin.
  neděle, 04 březen 2018 21:33 Přečteno 7005 krát
 • Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!
  Upřímně řečeno, jsem ohromen, v úžasu a dokonce i v rozpacích. Narodil jsem se ve Švýcarsku, prožil tam většinu svého života, navštívil jsem většinu evropských zemí a v USA jsem žil 20 let. Přesto jsem si ani v těch nejdivočejších nočních můrách nedokázal představit, že Západ poklesne tak hluboko, jak…
  středa, 28 březen 2018 11:48 Přečteno 5759 krát
 • Přichází čas rozhodujících událostí
  Přichází čas rozhodujících událostí, které přesahují chápání našich prodejných politiků a zdebilizované mládeže. Na všech frontách společenského i profesního života je cítit obrovské napětí. Sledovat média je jen pro otrlé. Usadila se nám tu nová modla, a to spojenecké závazky a solidarita. Je možné být solidární s masovými vrahy a…
  středa, 11 duben 2018 23:00 Přečteno 5744 krát
 • Ameriko, Ameriko… Jak vlajková loď kapitalismu přivedla svět k záhubě a proč je Putin nadějí
  Ameriko, Ameriko, už nejsi, čím jsi bývala. Ve dnech, kdy Donald Trump riskuje vyvolání třetí světové války, množství lidí prozírá a nemůže uvěřit, že jejich milovaná Amerika je schopná udělat něco tak strašlivého a navíc na základě zjevných lží.
  středa, 18 duben 2018 20:52 Přečteno 4205 krát
 • Putin je bohem svých nepřátel
  Z vyjadřování kavárníků o Putinovi jasně plyne, že ruský prezident vykazuje, pokud jde o jeho všudypřítomnost ve všech záležitostech, nadlidské rysy.
  neděle, 04 únor 2018 00:07 Přečteno 3766 krát

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru