Nebenzja: Pokud Velká Británie zná složení Novičoku, je schopna si ho také sama vyrobit

Jeden z nejpravděpodobnějších zdrojů původu chemické látky Novičok, kterou otrávili explukovníka ruské zpravodajské služby Sergeje Skripala může být Velká Británie samotná. Prohlásil to stálý představitel Ruské federace Vasilij Nebenzja v OSN.

Diplomat – s odvoláním na profesionálního chemika – uvedl, že pokud někdo chce s plnou jistotou mluvit o použité chemické látce, musí mít tzv. kontrolní (srovnávací) standard.

„Pro důkaz, že se jedná o tutéž sloučeninu, musíte ji srovnat s odpovídajícím kontrolním vzorkem. Pokud tvrdíte, že se jedná o Novičok, pak musíte takový vzorek mít. Tedy musíte znát jeho složení.“

„Pokud Velká Británie zná složení, je schopna si sloučeninu také sama vyrobit,“ doplnil Nebenzja.

Pozn. překladatele: „Nikdy se nelže tak hodně jako před válkou,“ prohlásil svého času Otto von Bismarck.

A to tehdy neměl ani tušení, jak se ve lhaní pokročí v budoucnu.

Kdosi otráví bývalého agenta a HNED se „ví“, že je za tím Rusko, „Bílé přilby“ točí vylhané příběhy o syrské válce a HNED je přenášejí všechna „správná“ světová média, téměř HNED po zavraždění novináře se „ví“, že je za něj zodpovědná slovenská vláda, všudypřítomné korupční aféry se střídají jedna za druhou a o každé se lže, mlží a zatlouká, ve „veřejnoprávní české“ televizi klidně vypustí v řeči prezidenta (!)

Bakalovo jméno, do Evropy nám kdosi organizovaně cpe „uprchlíky“, kteří ovšem zpravidla ani trochu nevypadají jako zbědovaní lidé, naopak si vynucují další postup, teroristé zanechávají pro jistotu na místě činu své pasy, ohledně NATO bylo slíbeno, že se nebude rozšiřovat směrem na východ k ruským hranicím – a skutek utek´a dnes se lže, že to nikdo neslíbil, lže se o tom, že lidé jdou samovolně protestovat proti prezidentovi a vládě – nikdo je neorganizuje, sami od sebe se zvednou a jdou si zaprotestovat s předem připravenými letáky, popř. červenými kartami... atp. atp.

A především se „ví“, že za vším špatným stojí – až to připomíná víru jakési nové celosvětové sekty – jistý Putin – od voleb v jakémkoliv státě, přes počítač Zaorálka a ukřivděného akademika J. D., až po zašlápnutého střevlíka v botanické zahradě…

Lže se a lže… od rána do večera a od večera do rána. (Taky je to dnes způsob jak lehce přijít k penězům, že páni novináři a páni herci a páni režiséři?)

Tak snad se to Bismarckovi tentokrát nesplní.

Zdroj: Ostrov Janiky

Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(13 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru