Vyslání českých žoldáků do Pobaltí je odporná zrada ruského národa. Je to poplivání hrobů tisíců padlých za naši svobodu a porážku fašismu

Neskutečné se stává realitou. Kdo by si pomyslel, že národ který byl určen k likvidaci a otroctví, dnes posílá své žoldáky na hranice našich osvoboditelů a Slovanů jako jsme my.

Je to šílené, je to strach nahánějící hrůza, drzost a největší zrada poslanců, kteří pro vyslání žoldáků zvedli ruku – podívejte se jedním klikem ZDE, jak kdo hlasoval.

Ano, zvedli ruku pro válku s Ruskem, je to jasný akt nepřátelství a nevděku a přímo se dělá špatně od žaludku.

Kdyby těm mladým klukům s pistolkami nedocházelo, kde a proti komu jdou do války, tak je to nutné v rámci historie národa připomenout: jdete do války proti lidem a státu, kterým vděčíte za svůj vlastní život, za život vašich rodičů a přátel. Jdete silou vyhrožovat národu, který krvácel a nakonec bestii usekl hlavu v jejím hnízdě – Berlíně.

Je zcela nemorální podílet se na jeho obkličování a neustálém vyhrožování s celým útočným paktem NATO. Pro historickou pravdu a nejvyšší morální postoj je nemyslitelné stát se zbraní v ruce na ruských hranicích po boku vojsk bývalého Wehrmachtu.

To už skutečně srdce a rozum nepobírá, jak nás prodávají vlastní elity a zatahují do zničující války.

Odmítám a nechci, aby naši lidé podporovali a zvyšovali nepřátelství na hraně jaderného armagedonu a stáli po boku našich bývalých katů na ruských hranicích!

Zástupci lidu opět ukázali, kdo má moc a jak jsou jim názory vlastních lidí ukradené.

Prý jakési spojenecké závazky v NATO. Tak se na ně podívejme a dejme jim skutečnou podobu.

Co naše závazky vlastně jsou? Na prvním místě nenávist k Rusku, slepá oddanost USA, na druhém místě podpora útočných a dobyvačných válek USA. Do třetice zbrojit a nakupovat zbraně i za cenu zvýšeného počtu žebráků a lidí pod hranicí bídy. Na velkou vítěznou válku s Ruskem musí peněz být dost.

Kam NATO s USA vstoupily, je smrt a zkáza

Propaganda války a humanitního zabíjení v Africe a na Balkáně má své úžasné výsledky. Osvobozené státy USA žijí jak v ráji a každodenně svou vděčnost dávají znát.

Ovšem pokud se něco málo nepovede a média dostatečně nemlží realitu, je tu ruská karta a špioni.

Tisíce špionů a ruská propaganda jsou příčinou všech nezdarů v nekonečném válčení. Aby toho nebylo málo na práci, je tu Pobaltí a ruská agrese. Média opět nezklamala, ta hrozba v Litvě je již neúnosná.

Mladí Litevci prosí USA a pakt NATO o záchranu a tamní etničtí Rusové zas spoléhají na ochranu Ruska.

Tam se to musí rozehrát jak na Majdanu a čeští žoldáci si konečně pod velením Bundeswehru zabijí své první ruské vojáky.

Jenže co potom, co dál? Jistě od německých kolegů dostanou kvalitní a nešizený proviant do první linie, a tak poprvé v životě okusí německou kvalitu potravin na bojišti. Poté se pomodlí a budou očekávat odvetný úder hrdých vlastenců Ruska.

Naše malá a zkoušená zem jde do války proti Rusku. Naše vláda se vylhává a odvolává na bezcenné spojenecké závazky. Jejich hodnota je kus papíru, který kdosi bez mandátu lidového hlasování podepsal a nás tím upsal peklu. Neutralita je zakázané slovo a historická zrada se koná podruhé.

Věřím v naději a na rozum a cit do poslední chvíle. Snad zavelí svědomí a Slované se mezi sebou na rozkaz paktu NATO nebudou vzájemně zabíjet.

Vincent Pribula

loading...

Ohodnotit článek
(33 hlasujících)

Přečtěte si

 • Je Putin opravdu připraven „hodit“ Írán přes palubu?

  Ve svém dalším znamenitém rozboru analytik Saker přináší odpovědi na otázky, které musely přijit na mysl každému, kdo sleduje situaci na Blízkém východě. Rozkrývá mimořádně komplexní hru, kde věci nejsou zdaleka takovými, jakými se zdají být, ať už se týkají vztahů Ruska a Izraele, pozic Íránu a šíitských sil, prostředků a především konečných cílů nejvýznamnějších účastníků syrského konfliktu. Článek vyšel v českém překladu na serveru Zvědavec.

 • Ruští experti: Sestřelené Tomahawky důkladně zkoumáme, výsledkům přizpůsobíme vývoj

  Zachovalé celky, ale i fragmenty západních raket sestřelených nedávno nad Sýrií jsou „velmi zajímavé“ pro ruské experty, kteří se zabývají vývojem vojenských radioelektronických prostředků. „Poznatky získané během prozkoumání amerických křídlatých raket Tomahawk, které před nedávnem předala Rusku Sýrie, budou využity při konstrukci nových prostředků radioelektronického boje (REB),“ prohlásil poradce náměstka generálního ředitele koncernu Radioelektronické technologie (KRET) Vladimir Michejev.

 • Rostislav Iščenko: „Stalinistickým kurzem“

  Naši západní partneři jsou při svých pokusech o zkrocení ruské vlády, která se stala příliš nezávislou, vynalézaví, ale ne důslední. Ještě před několika lety bojovali proti Kremlu pod heslem „Putin je dnešní Stalin“. Ale Obama ještě nebyl „chromou kachnou“ a ani nejpokročilejší experti CIA a NSA netušili, že Trump se bude ucházet o post prezidenta, když se počátkem roku 2016 ukázalo, že Putin nejen že není „Stalinem dneška“, ale je kritizován, že v domácí a zahraniční politice nepoužívá stalinistické metody.

 • Jedno slovo pro pět let vývoje Číny: Průlom

  Zatímco významná část světa se v uplynulých pěti letech potácela v důsledcích vrcholu globální ekonomické krize, Čínská lidová republika prodělávala nebývale pozitivní změny nejen v hospodářské či sociální sféře, ale například i v oblasti inovací. Podrobněji o těchto změnách hovořil ve svém projevu čínský premiér Li Kche-čchiang.

 • Smrtelné nebezpečí pro Abramsy: osmdesátihlavňový „Buratino“ bude moci ničit tanky po desítkách

  Instalace prvků aktivní ochrany na tanky a další obrněná vozidla americké armády nutí Rusko soustředit pozornost na vylepšování schopností překonávání obrany potenciálního protivníka. Jedním ze spolehlivých způsobů jsou mnohohlavňové reaktivní zbraně.

 

 

 

Nejčtenější články - Blogy a komentáře

 • Proboha jak proti nim chtějí vyhrát válku?
  Letošní připomínka vítězství nad fašismem ukázala, jak totálně mimo mísu jsou všichni, kteří se pokoušejí rozdmýchat válku s Ruskem.
  středa, 09 květen 2018 23:00 Přečteno 12393 krát
 • Patříme na Západ, ne na Východ
  Ruský prezident Vladimir Putin v úterý 15. května otevřel projekčně i realizačně nesmírně náročné dílo: devatenáct kilometrů dlouhý krymský most, jehož stavba trvala pouhého dva a čtvrt roku.
  úterý, 15 květen 2018 22:12 Přečteno 8317 krát
 • Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!
  Upřímně řečeno, jsem ohromen, v úžasu a dokonce i v rozpacích. Narodil jsem se ve Švýcarsku, prožil tam většinu svého života, navštívil jsem většinu evropských zemí a v USA jsem žil 20 let. Přesto jsem si ani v těch nejdivočejších nočních můrách nedokázal představit, že Západ poklesne tak hluboko, jak…
  středa, 28 březen 2018 11:48 Přečteno 6398 krát
 • Přichází čas rozhodujících událostí
  Přichází čas rozhodujících událostí, které přesahují chápání našich prodejných politiků a zdebilizované mládeže. Na všech frontách společenského i profesního života je cítit obrovské napětí. Sledovat média je jen pro otrlé. Usadila se nám tu nová modla, a to spojenecké závazky a solidarita. Je možné být solidární s masovými vrahy a…
  středa, 11 duben 2018 23:00 Přečteno 6120 krát
 • Ameriko, Ameriko… Jak vlajková loď kapitalismu přivedla svět k záhubě a proč je Putin nadějí
  Ameriko, Ameriko, už nejsi, čím jsi bývala. Ve dnech, kdy Donald Trump riskuje vyvolání třetí světové války, množství lidí prozírá a nemůže uvěřit, že jejich milovaná Amerika je schopná udělat něco tak strašlivého a navíc na základě zjevných lží.
  středa, 18 duben 2018 20:52 Přečteno 5437 krát

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru