Čeští vojáci museli „odstrašovat Rusko“. Kdo odstraší chlapce ze Súdánu?

Armáda České republiky v minulých dnech cvičila v Litvě, aby „odstrašila Rusko“. Podle scénáře Rusové z nějakého důvodu obsadili zapadlou vesnici v litevsko-běloruském pohraničí, načež velení NATO „okamžitě zareagovalo“ a vyslalo k hranicím česko-litevské jednotky.

Okamžitý tisícikilometrový přesun našich vojáků a techniky do Pobaltí si náčelník generálního štábu Bečvář pochvaloval.

Čeští vojáci společně s příslušníky litevské mikroarmády samozřejmě po „dvaceti minutách tvrdých bojů“ a „vyčištění osady“ od posledního Rusa ves osvobodili. Obyvatelé vsi, toho času pracující v londýnských barech nebo na petrohradských stavbách, se mohou na prázdniny v klidu vrátit domů.

Naši vojáci navíc do zmrzlé litevské země vykopali polními lopatkami kilometrový příkop, do kterého, jak poznamenal jeden internetový diskutér, stačilo položit vodovodní řad.

Takže můžeme být šťastni, že čeští vojáci zajišťují hranici tisíc kilometrů vzdáleného státu proti „ruské hrozbě“.

Stále více lidí, v podstatě už každý – jen pánové v oblecích to nechápou –, se ale ptá, co dělá NATO a co budou dělat čeští vojáci proti skutečné hrozbě? Kopat zákopy v Litvě?

Do Evropy mezitím proudí z jihu a jihovýchodu v podstatně nekontrolovaně tisíce vojáků džihádu poté, co „naše NATO“ rozbilo Libyi, zdevastovalo Blízký východ a dalo vzniknout Islámskému státu, který podle zpráv pořádá kurzy jak se dostat do nejsnadněji do Evropy. Nejde jen o Sýrii, jak na to nevděčnou Evropu několikrát smrtelně vážně upozornil Bašár Asad.

Petr Jašek propuštěný nedávno z věznění v Súdánu řekl, že je přesvědčen o tom, že minimálně pět procent uprchlíků náleží k Islámskému státu.

Jeho slova jsou hrůzná:

„Když jsem se ocitl v první cele, tak hned první ráno se mě zeptali, co je nového ve světě. To jsem ještě nevěděl, co jsou zač, věděl jsem, že jsou muslimové všichni. Řekl jsem jim: Slyšeli jste o tom teroristickém útoku, který se odehrál 13. listopadu v Paříži? Na různých místech Paříže bylo zabito celkem 129 lidí. Když jsem to řekl, tak oni všichni sborově začali po několik minut vykřikovat allahu akbar!“

„Já jsem se okamžitě polekal. Oni to sledují, oni jsou napojeni, oni dokonce v tom vězení rekrutují další svoje příznivce. Jsou napojeni na Islámský stát. Jednak chtějí napomáhat Islámskému státu v Sýrii a Iráku, a jednak jejich činnost je hlavně dobýt Evropu.“

To nejsou slova „nacionalistického radikála“, „ultrapravicového extremisty“, „xenofoba“, „populisty“, blbce ani gaučového islamobijce. Jsou to slova evidentně inteligentního člověka, který současně varuje před růstem extremismu a který si nálady v muslimské části populačně mladé, vykradené, vyprahlé, frustrované a nábožensky radikální subsaharské Afriky zkusil na vlastní kůži. A to doslova. 

Islámský radikalismus, kterému NATO otevřelo stavidla rozbitím Libye, se rychle rozšířil do Nigeru, Mali, Čadu, Súdánu, severní Nigérie, Somálska a dalších zemí, kde žijí miliony mladíků, o kterých mluvil Per Jašek.

A zatímco tato vojska vnikají otevřeným břichem přímo do útrob Evropy, ozbrojené síly našeho státu se musí soustředit na vylidněnou vesničku v litevsko-běloruském pohraničí. Kopat příkopy tam – a ne jinde.

Náš stát musí vyčlenit ze svého rozpočtu dvě procenta na obranu před neexistujícím nepřítelem na „východním křídle“, zatímco nikdo ani nemukne o existujícím, skutečném nepříteli na „jižním křídle“. Nepříteli, kterého tak srdečně vítá země, na níž jsme se učinili totálně ekonomicky závislými.

V rámci argumentace obhajující takzvanou „intenzivnější spolupráci“ naší 4. divize rychlého nasazení s Bundeswehrem zaznívá, že Německo je „páteřní“ evropskou zemí.

Když posloucháme dotačně-uprchlické vydírání možná budoucího kancléře Martina Schultze, bledne i apokalyptický obraz Evropy, který za sebou vleče Angela Merkelová. A bude to zřejmě buď ona, nebo právě agresivní Schulz, kdo bude řídit „páteřní“ evropskou zemi, která si s námi – když na to přijde – udělá, co bude chtít.

Ale ne. Hrozby přece nemůžeme hledat na západě, jihu či jihovýchodě. Proto se příští rok mají naši vojáci do Litvy vrátit.

Pod velením Němců „odstrašovat Rusko“.

Geo, Eurasia24.cz

loading...

Ohodnotit článek
(14 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru