Než se probudíte, je pro vás připravena další iluze a propaganda určená otrokům

Vstáváte ve změněném čase, vstřebáváte na vědomé i nevědomé úrovni informace a jdete – krom výjimečných – do práce za mzdu otroků. Každá informace, než ji pustí mediální policie, je pečlivě kontrolována, upravena, a to zvlášť pro každou cílovou skupinu.

Už ne lidé, ale jakési cílové skupiny humanoidů, to je social construct vyškolených tvůrců hodnot kultury a životního směru. Od rána nás provází lži, které se opakováním stávají pravdou. Lžou politici a média, lžou všichni.

Reklama

Prodejné celebrity ohlupují masy, zaplacení komedianti si s morálkou nikdy hlavu nelámali a naše děti úspěšně debilizují vlastní učitelé. Stále dokola slyšíme, jak se vše zvládne, jak je krásně na světě, jak záleží jen na vás, zda chcete být šťastní a úspěšní.

Bez médií a jejich virtuálního světa se už téměř nikdo neprobouzí a tak první, co se po ránu do lidí a všech skupin hustí, je skvěle propracovaný systém na ovládání vědomí.

Kontrolují vše: vaše sociální chování, ekonomickou aktivitu, spotřební chování, sexuální orientaci, váš

kulturní styl i vaše přátele. Stále to nestačí a je co zlepšovat k oné multikulturní dokonalosti.

Po ránu propaganda začíná a jako bonus máte večer debilizační nástroj v podobě hlavních zpráv na ČT a spol. Úžasné, informace proti vám, proti zájmům vás a vašich rodin – a na váš účet.

Všechna ta krásná gesta, krásné sliby politiků a slovní dopingy jsou jasným sdělením. Naše životy zcela dokonale ovládli psychopaté. Byli tu a budou vládnout vždy, vědecky prokázaní duševní mrzáci, kterým chybí centra mozku.

Současný systém kontroly moci nedokáže čelit jejich vládě a díky nejmodernějším technologiím na všech úrovních vždy vyhrají a své konkurenty efektivně zničí.

Reklama

Jediná vědecky doložená obrana před psychopaty je útěk. Kam ale utečou miliony, celé národy?

Na to věda stále hledá odpověď. Zkušenosti z historie jsou dokladem, že tito lidé jsou zcela chladní a necitelní k lidské bolesti a strádání milionů lidí.

Osnují války po celém světě přesto, že mají majetky rovné bohům. Odpověď na otázku proč chtějí stále více majetku a stále více moci, je právě v jejich chybějících mozkových centrech.

Je normální, aby nám vládli duševní mrzáci bez citu k vlastnímu druhu? Je normální, aby společnost

řídili lidé na prášcích a sedativech?

Spotřeba sedativ láme rekordy. Lidé stále více upadají do stavů zoufalství a beznaděje, ti chytří si raději zařídí „důchod na hlavu“ a ze systému uniknou.

Poslanci nám stále schvalují nesmyslné zákony beroucí lidem svobodu a drze sdělují vlastním voličům, že v jejich zájmu je budou všude špehovat, vše kontrolovat, vstupovat „pro kontrolu“ do domů.

Všechna nedůstojná buzerace a chorobná potřeba mít vše a všechny pod kontrolou je skutečné řádění psychopatů s mocenskou posedlostí. Tito jedinci, přes své vzdělání i úspěšnost, mají být pod kontrolou a neměli by nikdy mít moc.

Současná situace je zlomová, a to jak v politické, tak v ekonomické úrovni. Geopolitická situace je ticho před válkou – a o likvidaci evropských národů se již mluví veřejně. Jak nám to ti psychopati rozhodnou?

Z jistého úhlu pohledu to vypadá, že si sadomasochisticky chrochtají a přímo se pasou na likvidaci kultury, ze které vzešli. Opravdu jen pomatenec dokáže likvidovat vlastní kulturní prostředí, sociální skupinu a národ.

Reklama

Vláda EU rozhodla o migraci a máme tu tragédii. Co to tedy je, co to znamená a co si vůbec dovolují nikým nevolení úředníci? Co si vůbec dovoluje naše vláda rozhodovat bez mandátu od voličů, bez lidového hlasování?

Volby, volby, volby a třikrát nic umoří ovce

Volební komedie začíná. Propracované kampaně jsou vrcholným číslem volebních týmů složených i z psychologů a odborníků na nevědomé reakce cílových skupin. Je až obdivuhodné, jak umí i vzdělaní lidé ve volební kampani udělat ze sebe pitomce.

Proč nejít k volbám, má řada lidívyřešeno a nikdy je k volbám nikdo nedostane. Další věří, že volby něco změní. A další jedinci vědí, že je to jen hra.

Změna dresů a nové rozložení sil v parlamentu či senátu, to je nepodstatné. Už dávno bylo docíleno nového rozdělení zájmů a vlivu. Schopnost skutečně hájit národní zájmy je iluze pro voliče jako míra kompetencí územních správců Čechie.

Politici slibují a slibují a stejně moc dobře vědí, že nic nezmohou, nemají tak velkou moc, aby mohli provést změny, které žádají vlastní lidé. Nic pro našince neudělají a ještě ho k tomu na společném setkání těch nejvyšších psychopatů EU poníží a zarazí do země jako nesvébytnou slovanskou bytost.

Moc dobře vědí, že se vždy vyplácí jít s režimem, který je momentálně u moci.

Hledá se nový prezident sjednotitel

To slovo již čpí vylhaností a manipulativním komplotem elitářů. Co to zase melou a podsouvají? Tady se mocní psychopaté zcela odkopávají. Neexistuje žádná sjednocená společnost a nikdy nebude. Rozdíly bídy a mamonu se nedají spojit.

Představa o jednotě megaboháčů, korporátních magnátů s miliony lidí v bídě je asociální, zvrácená drzost všech politiků, žurnalistů a propagátorů „rovnosti“. Jen díky citlivým korekcím míry bídy a bohatství máme relativní sociální smír. Problém je rychlost světa. Co mocní parazité nakradli za generaci, to dnes ukradnou za pár hodin.

Co politici udělají v systému, jenž ovládají ti „nej“ a k tomu vlastní 98 % světového majetku a zdrojů?

Každý pokus vzít jim nakradené majetky skončil válkou, bídou, hladomorem. Je to mnohem horší

a na konci bude opět velká válka.

Elity potřebují takového prezidenta, který zajistí, aby bída neremcala a příliš nemyslela. Ideálem je nyní jistý akademik Drahoš a jeho jasné stanovisko k lidem. Žádná referenda, žádné rozhodování lůzy.

Poslední volitelnost ztratil oceněním vrahů omámených osob sprostým podřezáním hrdla. Jeden premiér dává vrahům metály a za pár let bude dávat prezident vrahům řád Bílého lva? Kdo ví?

Vincent Pribula

Foto: YouTube.com

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(16 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je pondělí 23. září 2019 a svátek má Berta.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Analýzy

  • Nové rakety z KLDR: Změna pravidel hry na Korejském poloostrově
    Severní Korea od letošního května otestovala celou řadu nových raketových systémů, které vzbudily obavy nejen na jihu poloostrova, ale především ve Spojených státech. Moderní přesně naváděné zbraně totiž reálně ohrožují americká vojska v regionu, což je pro USA nová situace.
    neděle, 25 srpen 2019 20:46 Přečteno 2164 krát
Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama