Než se probudíte, je pro vás připravena další iluze a propaganda určená otrokům

Vstáváte ve změněném čase, vstřebáváte na vědomé i nevědomé úrovni informace a jdete – krom výjimečných – do práce za mzdu otroků. Každá informace, než ji pustí mediální policie, je pečlivě kontrolována, upravena, a to zvlášť pro každou cílovou skupinu.

Už ne lidé, ale jakési cílové skupiny humanoidů, to je social construct vyškolených tvůrců hodnot kultury a životního směru. Od rána nás provází lži, které se opakováním stávají pravdou. Lžou politici a média, lžou všichni.

Reklama

Prodejné celebrity ohlupují masy, zaplacení komedianti si s morálkou nikdy hlavu nelámali a naše děti úspěšně debilizují vlastní učitelé. Stále dokola slyšíme, jak se vše zvládne, jak je krásně na světě, jak záleží jen na vás, zda chcete být šťastní a úspěšní.

Bez médií a jejich virtuálního světa se už téměř nikdo neprobouzí a tak první, co se po ránu do lidí a všech skupin hustí, je skvěle propracovaný systém na ovládání vědomí.

Kontrolují vše: vaše sociální chování, ekonomickou aktivitu, spotřební chování, sexuální orientaci, váš

kulturní styl i vaše přátele. Stále to nestačí a je co zlepšovat k oné multikulturní dokonalosti.

Po ránu propaganda začíná a jako bonus máte večer debilizační nástroj v podobě hlavních zpráv na ČT a spol. Úžasné, informace proti vám, proti zájmům vás a vašich rodin – a na váš účet.

Všechna ta krásná gesta, krásné sliby politiků a slovní dopingy jsou jasným sdělením. Naše životy zcela dokonale ovládli psychopaté. Byli tu a budou vládnout vždy, vědecky prokázaní duševní mrzáci, kterým chybí centra mozku.

Současný systém kontroly moci nedokáže čelit jejich vládě a díky nejmodernějším technologiím na všech úrovních vždy vyhrají a své konkurenty efektivně zničí.

Reklama

Jediná vědecky doložená obrana před psychopaty je útěk. Kam ale utečou miliony, celé národy?

Na to věda stále hledá odpověď. Zkušenosti z historie jsou dokladem, že tito lidé jsou zcela chladní a necitelní k lidské bolesti a strádání milionů lidí.

Osnují války po celém světě přesto, že mají majetky rovné bohům. Odpověď na otázku proč chtějí stále více majetku a stále více moci, je právě v jejich chybějících mozkových centrech.

Je normální, aby nám vládli duševní mrzáci bez citu k vlastnímu druhu? Je normální, aby společnost

řídili lidé na prášcích a sedativech?

Spotřeba sedativ láme rekordy. Lidé stále více upadají do stavů zoufalství a beznaděje, ti chytří si raději zařídí „důchod na hlavu“ a ze systému uniknou.

Poslanci nám stále schvalují nesmyslné zákony beroucí lidem svobodu a drze sdělují vlastním voličům, že v jejich zájmu je budou všude špehovat, vše kontrolovat, vstupovat „pro kontrolu“ do domů.

Všechna nedůstojná buzerace a chorobná potřeba mít vše a všechny pod kontrolou je skutečné řádění psychopatů s mocenskou posedlostí. Tito jedinci, přes své vzdělání i úspěšnost, mají být pod kontrolou a neměli by nikdy mít moc.

Současná situace je zlomová, a to jak v politické, tak v ekonomické úrovni. Geopolitická situace je ticho před válkou – a o likvidaci evropských národů se již mluví veřejně. Jak nám to ti psychopati rozhodnou?

Z jistého úhlu pohledu to vypadá, že si sadomasochisticky chrochtají a přímo se pasou na likvidaci kultury, ze které vzešli. Opravdu jen pomatenec dokáže likvidovat vlastní kulturní prostředí, sociální skupinu a národ.

Reklama

Vláda EU rozhodla o migraci a máme tu tragédii. Co to tedy je, co to znamená a co si vůbec dovolují nikým nevolení úředníci? Co si vůbec dovoluje naše vláda rozhodovat bez mandátu od voličů, bez lidového hlasování?

Volby, volby, volby a třikrát nic umoří ovce

Volební komedie začíná. Propracované kampaně jsou vrcholným číslem volebních týmů složených i z psychologů a odborníků na nevědomé reakce cílových skupin. Je až obdivuhodné, jak umí i vzdělaní lidé ve volební kampani udělat ze sebe pitomce.

Proč nejít k volbám, má řada lidívyřešeno a nikdy je k volbám nikdo nedostane. Další věří, že volby něco změní. A další jedinci vědí, že je to jen hra.

Změna dresů a nové rozložení sil v parlamentu či senátu, to je nepodstatné. Už dávno bylo docíleno nového rozdělení zájmů a vlivu. Schopnost skutečně hájit národní zájmy je iluze pro voliče jako míra kompetencí územních správců Čechie.

Politici slibují a slibují a stejně moc dobře vědí, že nic nezmohou, nemají tak velkou moc, aby mohli provést změny, které žádají vlastní lidé. Nic pro našince neudělají a ještě ho k tomu na společném setkání těch nejvyšších psychopatů EU poníží a zarazí do země jako nesvébytnou slovanskou bytost.

Moc dobře vědí, že se vždy vyplácí jít s režimem, který je momentálně u moci.

Hledá se nový prezident sjednotitel

To slovo již čpí vylhaností a manipulativním komplotem elitářů. Co to zase melou a podsouvají? Tady se mocní psychopaté zcela odkopávají. Neexistuje žádná sjednocená společnost a nikdy nebude. Rozdíly bídy a mamonu se nedají spojit.

Představa o jednotě megaboháčů, korporátních magnátů s miliony lidí v bídě je asociální, zvrácená drzost všech politiků, žurnalistů a propagátorů „rovnosti“. Jen díky citlivým korekcím míry bídy a bohatství máme relativní sociální smír. Problém je rychlost světa. Co mocní parazité nakradli za generaci, to dnes ukradnou za pár hodin.

Co politici udělají v systému, jenž ovládají ti „nej“ a k tomu vlastní 98 % světového majetku a zdrojů?

Každý pokus vzít jim nakradené majetky skončil válkou, bídou, hladomorem. Je to mnohem horší

a na konci bude opět velká válka.

Elity potřebují takového prezidenta, který zajistí, aby bída neremcala a příliš nemyslela. Ideálem je nyní jistý akademik Drahoš a jeho jasné stanovisko k lidem. Žádná referenda, žádné rozhodování lůzy.

Poslední volitelnost ztratil oceněním vrahů omámených osob sprostým podřezáním hrdla. Jeden premiér dává vrahům metály a za pár let bude dávat prezident vrahům řád Bílého lva? Kdo ví?

Vincent Pribula

Foto: YouTube.com

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(16 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je sobota 16. listopadu 2019 a svátek má Otmar.
 
Reklama

 

 

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama