Ruská propaganda? V ukrajinském parlamentu zní otevřená podpora terorismu

Jestliže mainstreamová média obviňují nezávislé weby z diskreditace kyjevských orgánů „podle not Kremlu“, měla by občas sledovat jednání ukrajinského parlamentu. Nelze však očekávat, že zveřejní projevy ukrajinských poslanců se slovy podpory terorismu.

Poslanec Radikální strany Igor Mosijčuk z tribuny ukrajinského parlamentu uvítal nedávný útok čečenských teroristů na základnu ruské Národní gardy severozápadně od Grozného, kdy teroristé zaplatili za útok smrtí. K akci se přihlásil Islámský stát, který uvedl, že „za Alláha položil život oddíl šesti vojáků chalífátu.“

Ukrajinský poslanec k tomu prohlásil, že „zahynulo šest hrdinů“ a vyzval k poskytnutí politické, informační i vojenské podpory strůjcům útoku:

ea24

Foto: repro YouTube.com

loading...

Ohodnotit článek
(2 hlasujících)

Přečtěte si

Dnes je středa 17. července 2019 a svátek má Martina.
 

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru