Vítězství Le Penové? Utrum pro NATO, stopka migrantům, méně Evropy a silná Francie

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová bude v případě vítězství ve francouzských prezidentských volbách usilovat o vystoupení Francie ze struktur NATO a posílení národních ozbrojených sil.

„Francie by měla odejít z vojenského velení NATO, aby nepřipustila vtahování do válek, které neodpovídají jejím zájmům,“ uvádí ve svém programu Le Penová.    

Reklama

Slibuje taktéž obnovení francouzského zbrojního průmyslu, zvýšení obranného rozpočtu na úroveň tří procent HDP a zajištění přezbrojení francouzských jaderných sil.

Le Penová má rovněž v úmyslu upořádání referenda o vystoupení Francie z EU, obnovení národních hranic, vystoupení z Schengenského prostoru a zamezení nelegální migraci.

První kolo francouzských prezidentských voleb se bude konat letos 23. dubna. Jestliže žádný z kandidátů nezíská nadpoloviční většinu hlasů, bude se hlasovat o dvou kandidátech s nejvyšším počtem hlasů v druhém kole 7. května.

Zdroj: Zvezda TV

Reklama

loading...

Ohodnotit článek
(8 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je úterý 17. září 2019 a svátek má Naděžda.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama