Blitzkrieg by Američanům asi moc nešel. Nejdřív rozstřelený Humwee, teď převrácený kamion s municí (VIDEO)

Je to jen pár dnů, co se do Polska v rámci protiruské agrese přesunuly tisíce vojáků a stovky vozidel americké armády, a se celá operace se už mění v trapas. Není to ale k smíchu – krom toho, že jsou zranění, při druhé nehodě se rozsypaly dělostřelecké granáty.

K jedné nehodě došlo 19. ledna, pouhých deset dnů po příjezdu techniky do Polska. Řidič vojenského automobilu Humwee nezvládl svůj stroj a narazil do vozidla jedoucího před ním. Poškození Humwee je patrné z videa níže.

K další nehodě došlo v neděli 22. ledna, kdy se na jihovýchodě Polska převrátil vojenský nákladní vůz s municí pro tanky M1 Abrams. Dva vojáci se zranili, uzavřena byla nejen silnice, ale i dvousetmetrová bezpečnostní zóna okolo místa havárie. Kromě Američanů museli rozsypanou munici sbírat také Poláci.

ea24

Foto: repro YouTube.com

Ohodnotit článek
(7 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je pátek 20. září 2019 a svátek má Oleg.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama