Na 28. října se něco chystá. Zde je pár instrukcí, jak i vy můžete jednoduše a z domova pomoci české státnosti a prezidentovi republiky

V posledních dnech a hodinách se vyskytuje stále více signálů, že připomínka Dne vzniku samostatného československého státu v pátek 28. října bude zneužita k projevům proti české státnosti a legitimně zvolenému prezidentovi republiky a k nastartování další vlny rozkladu České republiky. Může to tak být, ale nemusí, každopádně je třeba mít se na pozoru. Zde je několik instrukcí přímo z mediálního prostředí, jak tyto snahy eliminovat.

Pozorně v mediálním prostoru sledujte výskyt symbolů. Nemusí to být jen osobnosti či stuhy, může se jednat o jakékoliv věci či hesla, které se začnou v mediálním a veřejném prostoru podezřele rychle reprodukovat a šířit – zejména prostřednictvím „studentů“, „rektorů“, „umělců“, „vědců“, „představitelů církví“, „politiků“, „zástupců neziskových organizací“ a „aktivistů“.

Zesměšňujte, karikujte a ironizujte tyto symboly; tvořte o nich krátké, „úderné“ texty, fotomontáže, videomontáže. To vše pokud možno tak, abyste nepřekročili hranice lidské důstojnosti.

Tuto tvorbu sdílejte na sociálních sítích, posílejte e-mailem svým známým.

Komentujte dění kriticky v diskusích široce populárních médií; ironizujte toto dění a slušně se mu vysmívejte stejně jako jeho aktérům – opět, pokud možno inteligentně a nikoliv nedůstojně.

Sdílejte na sociálních sítích veškeré projevy podpory legitimně zvoleného prezidenta republiky a české státnosti ze strany veřejně známých osobností, nejlépe zpěváků, herců a dalších umělců – možná většina z nich stojí na straně České republiky.

Jste-li nablízku, pozorně sledujte, co se děje okolo ambasád zemí zahrnutých do aliance Pěti očí (zpravodajské služby USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu), ale také okolo velvyslanectví „osvědčených zemí“, např. Norska či Nizozemí, ale také Ukrajiny a dalších zemí.

Pokud sledujete „plošná“ média, snažte se veškerý obsah chápat se všemi souvislostmi a možnými následky; veškeré sdělení, každá citace, každá pozvaná osobnost – to vše podléhá něčímu účelovému výběru a někdo tyto procesy důmyslně plánuje a řídí.

Sledujte alternativní média.

Sdílejte a šiřte tento text na internetu, na sociálních sítích, elektronickou poštou.

A především ctěte českou státnost.

Redakce Eurasia24.cz

Ohodnotit článek
(158 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je pondělí 23. září 2019 a svátek má Berta.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama