Podívejte se, čím Rusové brání Sýrii. První denní záběry z Latakie

Novináři ruských televizí RT a Zvezda pořídili první oficiální záběry z denního „provozu“ na letišti v syrské Latakii. Na záběrech níže je zachyceno přistání stíhacích bombardérů Su-34 po vyplnění bojové mise a příprava úderných Su-24M před dalším nasazením.

Jak prohlásil představitel tiskové služby Ministerstva obrany Ruské federace plukovník Igor Klimov, v uplynulých dvou dnech byly všechny úkoly v souvislosti s provedením vzdušných úderů proti objektům Islámského státu bezezbytku vyplněny.

Získané údaje z bojových misí byly objektivně zanalyzovány. „Názorně ukazují, že údery ruského letectva byly provedeny pouze proti pečlivě vybraným, a to na základě několika zdrojů, objektům teroristické infrastruktury Islámského státu. Nebyl plánován ani uskutečněn jediný úder proti civilní infrastruktuře, kde by se mohli nacházet civilisté,“ zdůraznil Klimov.

Noční i denní vzdušné údery jsou snímány kamerami z bezpilotních letadel. Zdokumentováno je například bombardování pozic Islámského státu v oblastech Idlib a Al-Latamna.

Zdroj: TVZvezda.ru

Foto: YouTube.com

Ohodnotit článek
(0 hlasujících)
Reklama

Přečtěte si

Dnes je pondělí 26. srpna 2019 a svátek má Luděk.
 
Reklama

 

 

Nejčtenější články - Aktuálně

Reklama

Partneři

Měny a komodity

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru
Reklama