„Svět se baví…,“ snaží se nám vnutit Novinky. Jenže svět se zatím baví tímto (VIDEO)

Podle serveru Novinky.cz se „svět baví“ uštěpačnými poznámkami na inauguraci Donalda Trumpa i na osobu nového amerického prezidenta.

Sociální sítě podle Novinek zaplavila „lavina vtipných obrázků“. Server poukazuje například na obrázky, na nichž „Trumpova inteligence dostává na frak“.

Rádoby vtipná, ironizující obrazová sdělení šířená prostřednictvím sociálních sítí jsou jednou ze základních technik provádění manipulace, zejména mladých lidí.

Naopak Obamovo „odcházení“ na Novinkách doplňuje až komicky „průhledný“ a servilní komentář: „Jasně vyjádřený názor zpracovává i obrázek, na němž bývalý prezident Barack Obama odlétá vrtulníkem, který se ale ze všech sil snaží udržet superhrdina Kapitán Amerika. Jakoby jej za žádnou cenu nechtěl pustit.“

Novinky v článku přitom taktně pominuly skutečnost, že svět se baví na účet Sorosovy zkrachovalé kandidátky Hillary Clintonové a jejího manžela, bývalého prezidenta Billa Clintona. Ten na videu slintá při pohledu na Ivanku Trumpovou, pětatřicetiletou dceru nového amerického prezidenta. Gesto bývalé „první dámy“ hovoří za vše:

Geo

Foto: repro YouTube.com

Ohodnotit článek
(4 hlasujících)

Přečtěte si

 • Jak se krade v Rusku a na Ukrajině

  Mezi „svidomými“ Ukrajinci panuje názor, že korupční problémy Ruska a Ukrajiny jsou totožné. Titíž oligarchové ze soupisu časopisu Forbes s jachtami a miliardovým jměním, nabytým kdovíjakým kouzelným způsobem, tatáž zlodějská sebranka, velí guberniím a oblastem. Ruským obyvatelům se dostane pouze o něco více peněz, protože k nim doletí více ropných krůpějí z panského stolu. A to je celá podstata jejich vyšší životní úrovně.

 • Ukrajinci se pokusili o vlastní „Terminator“. Moc se to nepovedlo

  Ukrajinský obranný průmysl v minulých dnech s velkou slávou představil „bojové vozidlo podpory Straž“. Koncepčně jde evidentně o nápodobu ruského bojového vozidla bojového vozidla podpory tanků (BMPT) Terminator, které se po mnoha letech vývoje dostává na výsluní. Lze prakticky s jistotou předpovědět, že ukrajinský „klon“ nic takového nečeká.

 • Ruský snajpr vytvořil světový rekord (VIDEO)

  Ruský odstřelovač Andrej Rjabinskij se svými pomocníky Jurijem Siničkinem, Jevgenijem Titovem a Vladimirem Grebeňjukemn vytvořil světový rekord ve vzdálenosti cíle zasaženého z odstřelovačské pušky.

 • Organizovaný přísun teroristů není nic platný. Syřané a Rusové dál směřují k vítězství

  Navzdory posilám teroristů z území pod kontrolou Američanů pokračuje vývoj syrské války směrem k jejich porážce. Syrské bojiště se za uplynulý měsíc výrazně proměnilo.

 • Prodat Ukrajinu a vyhnout se válce. K návrhu českého prezidenta

  Jsou mnohem „větší kluci“, jejichž myšlenky Zeman vyjádřil, či spíše předběžně odhalil, a tohle je jejich mínění o Ukrajině, která jim odevzdala subjektivitu a suverenitu a už je dál celkově nezajímá.

 

 

 

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru