„Svět se baví…,“ snaží se nám vnutit Novinky. Jenže svět se zatím baví tímto (VIDEO)

Podle serveru Novinky.cz se „svět baví“ uštěpačnými poznámkami na inauguraci Donalda Trumpa i na osobu nového amerického prezidenta.

Sociální sítě podle Novinek zaplavila „lavina vtipných obrázků“. Server poukazuje například na obrázky, na nichž „Trumpova inteligence dostává na frak“.

Rádoby vtipná, ironizující obrazová sdělení šířená prostřednictvím sociálních sítí jsou jednou ze základních technik provádění manipulace, zejména mladých lidí.

Naopak Obamovo „odcházení“ na Novinkách doplňuje až komicky „průhledný“ a servilní komentář: „Jasně vyjádřený názor zpracovává i obrázek, na němž bývalý prezident Barack Obama odlétá vrtulníkem, který se ale ze všech sil snaží udržet superhrdina Kapitán Amerika. Jakoby jej za žádnou cenu nechtěl pustit.“

Novinky v článku přitom taktně pominuly skutečnost, že svět se baví na účet Sorosovy zkrachovalé kandidátky Hillary Clintonové a jejího manžela, bývalého prezidenta Billa Clintona. Ten na videu slintá při pohledu na Ivanku Trumpovou, pětatřicetiletou dceru nového amerického prezidenta. Gesto bývalé „první dámy“ hovoří za vše:

Geo

Foto: repro YouTube.com

Ohodnotit článek
(4 hlasujících)

Přečtěte si

 • Měkkou sílu už Americe nikdo nevěří. Nastává doba pravdy a brutality

  Znáte někoho, kdo si myslí, že USA mají ve světě málo vlivu? Pokud ne, pak vězte, že Donald Trump a jeho lidé takto uvažují. Měkká síla Spojených států přestává fungovat, a jestli někdo považoval Clintona, Bushe ml. a Obamu za hrdlořezy, bude se ještě hodně divit.

 • Co se teď děje v KLDR? Sankce silně působí, jenže ne podle představ jejich iniciátorů

  Desítky let trvající blokáda Severní Koreje nepřinesla iniciátorům sankcí nic než fakt, že se KLDR stala jadernou velmocí s mezikontinentálními raketami, což vedení země označilo za završení svého úsilí v této oblasti. Co bude následovat a jak sankce dopadají nejen na ekonomiku země, ale i na myšlení a chování obyvatel KLDR, popisuje profesor Ústavu cizích jazyků Pekingské univerzity Jing Jin-yi.

 • O vítězství nad Islámským státem

  Vlna sporů o to, kdo vlastně v Sýrii zvítězil nad Islámským státem, se zklidnila jak vodní hladina. Kromě vítězství v Sýrii Trump veřejně vyhlásil také vítězství ve dvou světových válkách a vítězství nad komunismem.

 • Spása ve zlatě. Vladimir Putin našel obranu před útoky dolaru

  Kurz dolaru, průběžně klesající během celého roku, podnítil dedolarizaci v Rusku. Boj s takzvanou petrodolarovou závislostí se projevil zejména zvýšenými nákupy zlata, což Ruské federaci umožní již v prvním čtvrtletí příštího roku překonat v objemu zlatých devizových rezerv Čínu.

 • BMMP: superrychlý plavec pro námořní pěchotu

  Pod kódovým označením Platforma BMMP v Rusku vzniká kolové bojové vozidlo námořní pěchoty, které nebude mít ve světě obdoby. Bude vynikat především rekordní rychlostí plavby.

 

 

 

Nejčtenější články - Média

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru