Vyslání českých žoldáků do Pobaltí je odporná zrada ruského národa. Je to poplivání hrobů tisíců padlých za naši svobodu a porážku fašismu

Neskutečné se stává realitou. Kdo by si pomyslel, že národ který byl určen k likvidaci a otroctví, dnes posílá své žoldáky na hranice našich osvoboditelů a Slovanů jako jsme my.

Je to šílené, je to strach nahánějící hrůza, drzost a největší zrada poslanců, kteří pro vyslání žoldáků zvedli ruku – podívejte se jedním klikem ZDE, jak kdo hlasoval.

Ano, zvedli ruku pro válku s Ruskem, je to jasný akt nepřátelství a nevděku a přímo se dělá špatně od žaludku.

Kdyby těm mladým klukům s pistolkami nedocházelo, kde a proti komu jdou do války, tak je to nutné v rámci historie národa připomenout: jdete do války proti lidem a státu, kterým vděčíte za svůj vlastní život, za život vašich rodičů a přátel. Jdete silou vyhrožovat národu, který krvácel a nakonec bestii usekl hlavu v jejím hnízdě – Berlíně.

Je zcela nemorální podílet se na jeho obkličování a neustálém vyhrožování s celým útočným paktem NATO. Pro historickou pravdu a nejvyšší morální postoj je nemyslitelné stát se zbraní v ruce na ruských hranicích po boku vojsk bývalého Wehrmachtu.

To už skutečně srdce a rozum nepobírá, jak nás prodávají vlastní elity a zatahují do zničující války.

Odmítám a nechci, aby naši lidé podporovali a zvyšovali nepřátelství na hraně jaderného armagedonu a stáli po boku našich bývalých katů na ruských hranicích!

Zástupci lidu opět ukázali, kdo má moc a jak jsou jim názory vlastních lidí ukradené.

Prý jakési spojenecké závazky v NATO. Tak se na ně podívejme a dejme jim skutečnou podobu.

Co naše závazky vlastně jsou? Na prvním místě nenávist k Rusku, slepá oddanost USA, na druhém místě podpora útočných a dobyvačných válek USA. Do třetice zbrojit a nakupovat zbraně i za cenu zvýšeného počtu žebráků a lidí pod hranicí bídy. Na velkou vítěznou válku s Ruskem musí peněz být dost.

Kam NATO s USA vstoupily, je smrt a zkáza

Propaganda války a humanitního zabíjení v Africe a na Balkáně má své úžasné výsledky. Osvobozené státy USA žijí jak v ráji a každodenně svou vděčnost dávají znát.

Ovšem pokud se něco málo nepovede a média dostatečně nemlží realitu, je tu ruská karta a špioni.

Tisíce špionů a ruská propaganda jsou příčinou všech nezdarů v nekonečném válčení. Aby toho nebylo málo na práci, je tu Pobaltí a ruská agrese. Média opět nezklamala, ta hrozba v Litvě je již neúnosná.

Mladí Litevci prosí USA a pakt NATO o záchranu a tamní etničtí Rusové zas spoléhají na ochranu Ruska.

Tam se to musí rozehrát jak na Majdanu a čeští žoldáci si konečně pod velením Bundeswehru zabijí své první ruské vojáky.

Jenže co potom, co dál? Jistě od německých kolegů dostanou kvalitní a nešizený proviant do první linie, a tak poprvé v životě okusí německou kvalitu potravin na bojišti. Poté se pomodlí a budou očekávat odvetný úder hrdých vlastenců Ruska.

Naše malá a zkoušená zem jde do války proti Rusku. Naše vláda se vylhává a odvolává na bezcenné spojenecké závazky. Jejich hodnota je kus papíru, který kdosi bez mandátu lidového hlasování podepsal a nás tím upsal peklu. Neutralita je zakázané slovo a historická zrada se koná podruhé.

Věřím v naději a na rozum a cit do poslední chvíle. Snad zavelí svědomí a Slované se mezi sebou na rozkaz paktu NATO nebudou vzájemně zabíjet.

Vincent Pribula

loading...

Ohodnotit článek
(33 hlasujících)

Přečtěte si

 

 

 

Nejčtenější články - Blogy a komentáře

 • Bude odchod z EU a NATO realitou? Politici neustále padají do své odtrženosti od lidí, kterým mají sloužit
  Představa, že volení zástupci lidu – poslanci a senátoři, ale i vládní úředníci, dělají vše nejlepší pro blaho vlastních lidí a kultury, je doslova a do písmene iluzí.
  neděle, 10 září 2017 00:05 Přečteno 4050 krát
 • Lithium: může být ještě větší zlo v těch, kteří drží moc?
  Lidé v České republice jsou v těchto dnech vědomými, ale bohužel ve většině nevědomými svědky neuvěřitelné tragédie polistopadového vývoje. Není viditelnějšího symbolu degradace naší země, než je cínovecké lithium.
  sobota, 07 říjen 2017 21:40 Přečteno 3767 krát
 • Ne a ne. Český stát prostě lithium těžit nebude
  Média v pondělí 2. října přinesla zprávu ČTK, která slavnostně oznamuje, že lithium vytěžené v Krušných horách by se mělo zpracovávat v takzvaném „Česku“. Ve zprávě není ani slovo o tom, že by strategickou surovinu měl těžit český stát.
  pondělí, 02 říjen 2017 22:00 Přečteno 3683 krát
 • Zvolení Pirátů do Poslanecké sněmovny je sdělením, kam intelektuálně a morálně padáme
  Cucáci přemluvili bábu, jednadvacetiletý student přemluvil dědu, Kalousek a Gazdík přemluvili tři a půl milionů lidí v bídě. Zelení kooperovali s Piráty, vítači, homo lobby a přemluvili squattery i uživatele LSD a Cannabisu. Matematické počty a rozložení společenských vrstev zcela vyvrací úspěch devíti stran ve volbách.
  sobota, 28 říjen 2017 00:12 Přečteno 3565 krát
 • Andrej Babiš je cenný politik
  Babišovi lidé odvedli za čtyři roky obrovský kus práce, díky které našly pod oligarchovými křídly útočiště desetitisíce bývalých voličů jiných stran, včetně třeba původně pravověrných komunistů. Krutě spláčou nad výdělkem. Babiš ale dokázal i něco, pročež nelze jeho význam jakkoliv snižovat.
  středa, 18 říjen 2017 14:16 Přečteno 3298 krát

Potřebujeme vaši podporu

EURASIA24.cz je zcela nezávislý server, fungující jen a pouze díky nadšení a obětavosti skupiny lidí z České republiky a Slovenska, kteří web tvoří výhradně ve svém volném čase a dosud s vynaložením vlastních prostředků.   Nejsou za námi žádní investoři, oligarchové, majitelé vydavatelských domů nebo korporací, politici ani „ruští agenti“ či „kremelské peníze“.

Vrátit se nahoru